Wil je niks missen?
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf altijd op de hoogte van woonnieuws, tips en interessante verhalen. Bekijk hier de laatste nieuwsbrief.
Op bovenstaande kaart zie je alle nieuwbouwontwikkelingen in gemeente Rotterdam. Van nu en in de toekomst. Door op de kaart te klikken, kun je inzoomen op deelgebieden, wijken en projecten. Als je inzoomt, geven de kleuren aan in welke fase een project zit. Van in studie, in voorbereiding, in aanbouw tot in verhuur / verkoop.
In het Schiekadeblok zijn nu nog geen woningen. Dat gaat veranderen. Er worden twee (woon)torens gebouwd met in totaal ongeveer 650 woningen. Aan het Delftseplein komt een toren van maximaal 70 meter hoog. De tweede toren staat achter, of grenst aan, het Schieblock-gebouw en wordt maximaal 200 meter hoog. Er komen sociale huurwoningen, middeldure huur- en koopwoningen en woningen in de hoge prijsklasse. Ook worden er extra kantoren gebouwd in het Schiekadeblok. Vanwege de ligging bij Centraal Station vestigen bedrijven zich graag in het gebied. Langs het spoor is er ruimte voor de nieuwbouw van 39.000 m2 aan kantoren.
Lees meer
De Aalscholverlocatie ligt in Oud-Charlois, aan de Aalscholverstraat. Hier stond vroeger de Immanuelkerk. Na de sloop is de plek bestemd voor nieuwe woningen.
Er komt een woongebouw met appartementen, waaronder woonzorgwoningen, in een groene omgeving. Het gebouw wordt maximaal vijf verdiepingen hoog (17 meter) en past zorgvuldig bij de bestaande bebouwing en het groen in de buurt. Parkeren gebeurt op eigen terrein, en een deel blijft groen en onbebouwd.
Er is nog geen omschrijving over dit project bekend, meer informatie volgt.
Let op: prijs, type en aantal woningen zijn nog indicatief bij dit project.